З 20 по 22 грудня 2022 року дипломники кафедри біотехнології та фітофармакології успішно захистили кваліфікаційні роботи ОС “Магістр” спеціальності 201 “Агрономія”.
Колектив кафедри вітає новоспечених “Магістрів з агрономії” : Бакланську Юлію Сергіївну, Білодіда Богдана Сергійовича, Валову Катерину Олександрівну, Жигира Євгенія Володимировича, Зубахіна Юрія Володимировича, Комарова Артема Романовича, Курило Сергія Олександровича, Легкого Дениса Валерійовича, Пилипенко Альону Юріївну, Старчун Ярину Миколаївну.
 Бажаємо всього найкращого, міцного здоров*я та стабільного місця роботи в нашій рідній країні! Долаємо труднощі разом, рухаємося до перемоги на всіх фронтах. Агрономічна справа завжди нелегка, але жива, мінлива, прогресивна і затребувана!