18 лютого 2021 року відбувся успішний захист магістерських дипломних робіт науково-педагогічними працівниками кафедри біотехнології та фітофармакології: Подгаєцьким А. А., Коваленком В. М., Кравченко Н. В., Бутенко Є. Ю. Перші два отримали дипломи з відзнакою.

Тематика досліджень, результати яких доповідались, стосувалась актуальних питань мікроклонального розмноження різних видів рослин: картоплі, павловнії, чорнобривців. На всі запитання випускники давали вичерпні відповіді.

Користуючись нагодою відбулась зустріч з науково-педагогічними працівниками академії. Основні питання, які піднімались на ній – підготовка студентів зі спеціальності 162 – «Біотехнології та біоінженерія». Поряд з теоретичною підготовкою значна увага приділялась реалізації практик та спіправці.