У березні 2023 року на базі КУ «Агенція промоції Суми» стартував проєкт

«Школа амбасадорів міста Суми: креативні рішення», який спрямованона розкриття креативного потенціалу громади, пошуку нових творчих рішень для її зміцнення та розробки нових креативних проєктів, які можуть стати новими туристичними «родзинками» Сум. До участі у проекті було запрошено молодь 18-35 років.

Студенти спеціальності 242 «Туризм» Сумського національного аграрного університету теж приєднались до цього проєкту. Навчання проходило у змішаній формі з використанням платформи ZOOM та безпосередньо на базі Агенції промоції «Суми». Найбільш цікавим заняттям для студентів стала арт-терапія на тему «Резилієнтність як елемент амбасадорства», яку проводила професійний психолог, арт-терапевт. У програмі була робота з метафоричними картами та створення колажів. Багато цікавої інформації та гарний настрій – результат лише одного із занять у «Школі Амбасадорів».

Запрошуємо абітурієнтів доєднатись до нашої дружньої родини студентів спеціальності 242 «Туризм» Сумського НАУ!!!