ЗАГАЛЬНОУНІВЕРСИТЕТСЬКА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА, ПРИСВЯЧЕНА 45-РІЧЧЮ ВІД ДНЯ ЗАСНУВАННЯ СУМСЬКОГО НАУ

26 квітня 2022 року була проведена Загальноуніверситетська кураторська година, присвячена 45-річчю від дня заснування Сумського національного аграрного університету. Даний захід був організований для студентів факультету агротехнологій та природокористування.

Кураторська година була організована в форматі онлайн лекції. Про історію заснування нашого університету, його становлення і розвиток розповів к.і.н., старший викладач кафедри державно-правових дисциплін та українознавства, директор Музею історії СНАУ М.А. Михайліченко. протягом якої присутні мали змогу побачити фотографії від моменту заснування університету (1977 рік) до наших часів. До заходу були залучені студенти всіх спеціальностей, зокрема студенти спеціальності «Агрономія» разом із кураторами академічних груп. Висловлюємо щиру вдячність М.А.Михайліченку за змістовну та цікаву лекцію!