26 жовтня 2022 року викладачі кафедри садово-паркового та лісового господарства (професор Андрій Мельник, доцент Володимир Токмань) відвідали Аграрно-економічний коледж Полтавського державного аграрного університету. Було презентовано особливості вступної компанії 2023 року та  майбутні напрямки подальшої співпраці. Традиційно передали наші практичні здобутки у вигляді садивного матеріалу та плодової продукції, вирощених у навчальних лабораторіях кафедри садово-паркового та лісового господарства Сумського НАУ (зокрема, бузина чорна (Sambucus nigra ‘Marginata’), скумпія шкіряста (Cotinus coggygria), туя західна (Тhuja occidentalis ‘Ericoides’), ялівець горизонтальний (Juniperus horizontalis ‘Blue Chip’).

Така акція триває з 2014 року і наші саджанці добре адаптувались до умов Полтавщини та доповнюють озеленення території коледжу. Колеги з Аграрно-економічного коледжу теж не сидять склавши рук і розширюють асортимент декоративних та плодових культур. Цього разу і ми отримали подарунок від колег – «адамове яблуко» (Maclura pomifera) та «паперове дерево» (Brussonetia papyrifera syn. Morus papyrifera).

Отже, дружня співпраця як в інтегрованій освіті (понад  50 випускників стали нашими студентами), так і в науково-практичній роботі є запорукою формування високоякісних фахівців в галузі садово-паркового господарства для нашої держави.