7 травня 2024 року відбулася відкрита лекція старшого  викладача кафедри туризму СНАУ Факультету агротехнологій та природокористування кандидата с-г. н. Новікової Анни Віталіївни на тему «Релігійне різноманіття країн світу як фактор міжнародного туризму» із дисципліни «Туристичне країнознавство».

Під час викладу викладачка надала характеристику основним світовим релігіям, навела приклади поширення релігійного туризму у світі, його причини та закономірності. Виклад супроводжувався змістовною презентацією і це сприяло активізації пізнавальної діяльності студентів. Під час лекції панувала дружня атмосфера, викладач створила ситуації для обговорення питань, Лекція Новікової А.В. залишила позитивне враження на всіх присутніх завдяки раціональному і ефективному використанню методів викладання, оптимальному об’єму запропонованого матеріалу, демократичним взаємовідносинам із студентами.