Офлайн заняття для здобувачів вищої освіти спеціальності «Лісове господарство» дозволило організувати виїзні практичні заняття з дисциплін «Мисливствознавство», «Лісова пірологія» та «Недеревні ресурси лісу» на базі провідних лісових господарств Сумської області. Зокрема, 16 жовтня 2023 року викладачами кафедри садово-паркового та лісового господарство професором Андрієм МЕЛЬНИКОМ, доцентом Сергієм Горбасем та асистентом Сергієм БУТЕНКОМ організована зустріч з Головним лісничим Межиріцького лісництва та начальником Межиріцької мисливської дільниці Лебединської філії Північного офісу ДП «Ліси України» Юрієм КУЗЬМІНОВИМ.

Студенти мали можливість ознайомитися з виробничими потужностями підприємства, основними видами лісівничої документації, деревною продукцією, пиломатеріалами, садивним матеріалом. Однак найцікавішим атракціоном подорожі була годівля диких тварин у відкритому вольєрі мисливської дільниці.

У 2018 році на базі Межиріцької мисливської дільниці у кварталі 57 Межиріцького лісництва був збудований вольєр-розплідник для диких тварин площею 24,9 га. Головною метою створення даного вольєру було розведення диких тварин з подальшим розселенням в мисливських угіддях підприємства. На даний момент там проживає 25 особин оленя європейського. У 2020 році для підгодівлі звірів працівники Межиріцької мисливської дільниці висіяли 2,0 га кормових полів віко-овесом та 0,15 га люцерни на території вольєру.

Не дивлячись на дощову та прохолодну погоду під час виїзду почули багато цікавого стосовно розведення поголів’я дикого кабана, плямистого та благородного оленів, косулі. На жаль, не вдалося безпосередньо прийняти участь у годуванні тварин овочами, привезеними студентами та викладачами, однак зблизька вдалося побачити стадо диких кабанів.

Вдячні керівництву СНАУ та факультету агротехнологій та природокористування за підтримку ініціатив колективу кафедри садово-паркового та лісового господарства.