Кафедра садово-паркового та лісового господарства оголошує набір до студентської лабораторії ландшафтного дизайну.

Студентів факультету агротехнологій та природокористування усіх курсів та спеціальностей, яким цікава тема ландшафтного проектування, запрошуємо стати членом нового студентського наукового гуртка «ЛАНДШАФТНА  СТУДІЯ».

Головна ідея роботи гуртка – надати можливість усім бажаючим навчитися основам ландшафтного дизайну, комп’ютерного проектування, формуванню садово-паркових композицій на невеликих об’єктах рекреації.

Для запису, телефонуйте асистенту кафедри садово-паркового та лісового господарства Білокінь Віці Олегівні або надсилайте листа на електронну пошту кафедри kafedra_spg@ukr.net.

Куратор гуртка – Тетяна Іванівна Мельник, завідувач кафедри садово-паркового та лісового господарства, професор

Заступник – Віка Олегівна Білокінь, асистент кафедри садово-паркового та лісового господарства

Орієнтовний початок роботи гуртка – 12 квітня 2021 року (після виходу з карантину).