На заняттях з дисципліни Рекреаційне лісівництво зі студентами групи ЛІС 1901-1, ЛІС 2001-1 с.т. ми опановували нову форму роботи. Це командна робота – спільна підготовка обраної теми, доповідь та презентація. Студенти були поділені на групи по 2-3 особи, обрали теми для опрацювання та представили свої результати. Після доповідей слухачі задавали питання, що виникали. У результаті, була цікава, пізнавальна аудиторна робота.

Всі групи студентів доповідали на високому рівні, лише іноді (!) підглядали у підготовлені тексти. Дуже вразила командність та згуртованість – студенти гармонійно доповнювали один одного під час доповідей. Презентації студентів були цікавими, дуже влучно доповнювали їхні виступи.
Завданнями такого формату роботи були (розвиток hard та soft skills):
– знайти та опрацювати матеріал на задану тему (пошук літературних джерел, вміння аналізувати великий об’єм матеріалу);
– підготувати стислу доповідь (уміння аналізувати, систематизувати матеріал);
– зробити змістовну презентацію (навички ілюстрації доповіді, робота з комп’ютерними програмами);
– навчитися працювати в команді – розподіляти між собою ролі, завдання, визначати сильні сторони кожного (щоб їх використати в цій роботі);
– командою презентувати свою роботу;
– доповідь представити перед однокурсниками – публічні виступи (вміння говорити, триматися, відповідати на питання).
Усі студенти гідно виконали всі поставлені завдання! Так тримати! Молодці! До нових зустрічей!