Після новорічних свят, в рамках угоди про співпрацю між кафедрою туризму СНАУ та кафедрою туризму ХНЕУ ім. С. Кузнеця, студентів спеціальності 242 «Туризм» та усіх бажаючих було запрошено взяти on-line участь в роботі «Зимової школи туризму». Три дні цікавих лекції від справжніх фахівців туристичної сфери промайнули дуже швидко.

Під час занять студенти дізнались що таке темний туризм і чому він популярний, чим привабливі «темні» місця, чи можливий туризм під час війни і чому важливо зберегти її наслідки, а також чому після потрясінь збільшується кількість бажаючих подорожувати. Також розглядались проблематичні питання про виклики сьогодення, які постали перед туристичним і готельно-ресторанним бізнесом та про інноваційні технології, що впроваджуються сьогодні у готельно-ресторанних комплексах світу. Найбільш цікавими (за думкою здобувачів) та найжвавішими в обговоренні були питання про те, як подорожувати безпечно та побачити якнайбільше у найкоротший час та розповідь про Світовий Рейтинг «Сили Паспорту».

Організатори подякували учасникам за цікаву дискусію й окрему подяку висловили викладачу кафедри туризму СНАУ Миколі Баштовому за цінну інформацію, глибокі коментарі та зацікавленість тематикою. А наші викладачі та студенти в свою чергу висловили подяку колективу кафедри туризму ХНЕУ імені Семена Кузнеця за цікавий і пізнавальний захід.