З 28 по 30 серпня доцент кафедри екології та ботаніки , к.т.н. О. С. Мельник  пройшла інтенсивний тренінг для викладачів від ГО Прогресильні, де ознайомилась з інтерактивними технологіями ведення тренінгу та організації навчальних занять. Отримані знання було впроваджено в освітній процес з дисциплін «Техноекологія» та «Оцінка впливу на довкілля». Зокрема під час організації практичних занять були використані такі  технології як рольова гра, командна робота, мозковий штурм та ін.

20 жовтня на кафедрі екології та ботаніки відбувся методичний семінар «Із досвіду використання мультимедійних та інтерактивних технологій у навчальному процесі спеціальності «Екологія»». У своїй доповіді О.С.  Мельник поділилася враженнями від тренінгу  та досвідом впровадження  інноваційних методів викладання у навчальний процес. Доповідачка особливу  увагу  приділила використанню інтерактивних  засобів комунікації для формування soft-skills, а також при організації on-line навчання. Зокрема, було проаналізовано, чим  on-line  навчання відрізняється від off-line, розглянуто пропозиції  щодо того як ефективно навчатися та навчати інших в on-line і які on-line  інструменти при цьому можна застосовувати (Prezi, Menti, Padlett, Miro, Muarl, AWWAPP та ін.).

Матеріали та інформація, надані О.С. Мельник, викликали значний інтерес серед членів кафедри та змістовне обговорення перспектив та можливостей практичного втілення наданих пропозицій.