Участь у заході до 85-річчя «Ботанічного саду СумДПУ імені А.С. Макаренка»

У 2022 р. виповнюється 85 років із для заснування ННЦ «Ботанічний сад СумДПУ імені А.С. Макаренка». З нагоди цього ювілею передбачено проведення низки заходів, першим з яких став брифінг «Ботанічний сад в оптимізації довкілля» (до 85-річчя навчально-наукового центру «Ботанічний сад Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка), організований СумДПУ спільно з Сумською обласною науковою бібліотекою. В рамках заходу, який модерувала О.Г. Стрельченко − зав. відділом документів з природничих і аграрних наук СОУНБ, прозвучали доповіді науковців природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка (Кравчук Л.В., Мерзлікина І.Р., Миронець Л.П.), а також доповідь викладача кафедри екології та ботаніки Сумського НАУ Баштового М.Г. і студентки 2 курсу спеціальності «Туризм» Оксененко Є. О. за темою «Ботанічний сад СумДПУ імені А.С. Макаренка – ядро рекреаційно-туристичного кластеру м. Суми». Щиро дякуємо організаторам за надану можливість взяти участь у цьому заході!!