Завідувач кафедри туризму Сумського національного аграрного університету, к.пед.н., доцент Коваленко Олександр взяв участь у засіданні Ради з питань розвитку туристичної діяльності в області при Сумській обласній державній адміністрації під головуванням Гладенка Юрія, яка відбулась 28 грудня 2023 року. Разом із представниками туристичного бізнесу регіону, ГО та органами місцевого самоврядування Сумщини, закладами вищої та фахової передвищої освіти під час робочої зустрічі заслухали питання, щодо діяльності в сфері туризму під час воєнного стану, а також план роботи Департаменту культури, туризму та релігій Сумської обласної державної адміністрації на 2024 рік. Також на зустрічі були присутні представники природних та історико-культурних заповідників області, які разом із ГО та представниками громад висловили своє бачення долучення сфери туризму до Обласної комплексної програми захисту та підтримки ветеранів та членів їх сімей на 2024-2027 роки.