Протягом листопада та вже у грудні 1-2.12.2020 відбулися семінари-віртуальні академічні мобільності у рамках Міжнародного проєкту «Міжуніверситетська співпраця як інструмент підвищення якості обраних університетів України» у співпраці із Чеським університетом природничих наук, Прага, за підтримки Чеської агенції розвитку кооперації, в яких прийняли участь аспіранти та викладачі факультету агротехнологій та природокористування. 17 листопада був оголошений конкурс грантів для молодих науковців на отримання мікрогранту. Дедлайн був 25.11, тому потрібно було максимально швидко зібрати команду. Результати були оголошені 30.11. Мікрогрант як керівник отримує Захарченко Еліна Анатоліївна, доцент кафедри землеробства, грунтознавства та агрохімії, назва проекту “Soil Tillage and Probiotics for Sustainable Agriculture (STILL for US)”. Команда складається: від СНАУ з аспірантки Дацько О.М., доцента Міщенка Ю.Г., Калнагузу А.М; від ХНАУ ім. В.В. Докучаєва – Шевченко М.В. Отримані кошти підуть на дослідження мікробіоти грунту, організацію семінару онлайн у 2021 році.