27 лютого 2020 р. в м. Суми на базі факультету агротехнологій та природокористування Сумського національного аграрного університету відбулося засідання робочої (проектної) групи в рамках «Проектування та оновлення освітніх програм» зі спеціальності 242 «Туризм».

У заході взяли участь внутрішні та зовнішні стейкхолдери (всього 28 учасників):

Робоча (проектна) група спеціальності 242 «Туризм»:

Тихонова О.М. – голова засідання, кандидат біологічних наук, доцент кафедри екології та ботаніки (гарант програми); Баштовий М.Г. – кандидат біологічних наук, доцент кафедри екології та ботаніки; Кравченко Н. В.  – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри біотехнології та фіто фармакології; Михайліченко М. А. – кандидат історичних наук, старший викладач кафедри державно-правових дисциплін та українознавства.

Зовнішні стейкхолдери (роботодавці):

Стейкхолдери від здобувачів першого рівня вищої освіти:

Костюков Т.,  Мельник О., Терещенко Є.,  Францева С., Харламова Д., Хмелик А., Штепа Д.

Стейкхолдери від академічної спільноти:

Стейкхолдери адміністрації СНАУ:

Учасники засідання робочої (проектної) групи в рамках «Проектування та оновлення освітніх програм» обговорили питання щодо особливостей освітньо-професійної програми та навчального плану зі спеціальності 242 «Туризм» першого рівня підготовки здобувачів вищої освіти, за яким здійснюється підготовка фахівців на факультеті агротехнологій та природокористування Сумського НАУ.