2 березня за участі  науково-педагогічних працівників кафедри садово-паркового та лісового господарства Сумського НАУ відбувся науково-практичний семінар ”Сучасні аспекти вирощування плодових та ягідних культур у Сумській області ”, який організував доцент кафедри Сергій Миколайович Горбась.

Як правило, такі семінари об’єднують справжніх фахівців своєї справи, які навіть у надскладний час, залишаються вірними своїй справі. Не став виключенням і цьогорічний семінар.

Безпосередню участь у заході прийняв Департамент  агропромислового розвитку Сумської ОДА та дослідна станція садівництва Інституту садівництва НААНУ.

До участі в семінарі приєднались найкращі спеціалісти зі всієї області в галузі садівництва та фахівці з фінансових питань, оскільки грантові програми підтримки розвитку садівництва дуже актуальні саме в цей нелегкий період.

Викладачі кафедри також не залишились осторонь. Доцент кафедри Володимир Сергійович Токмань радо відгукнувся на запрошення і приймав активну участь в програмі семінару.