Туризм був і залишається вагомою галуззю світової та української економіки. Сучасні глобальні екологічні катастрофи, пандемія, російсько-українська війна змусили туристичну галузь адаптуватися, змінювати напрями і підходи і продовжувати демонструвати свою значущість та ефективність.

Нагальні проблеми розвитку туристичної індустрії України в умовах сучасних викликів стали темою обговорення на засіданні «круглого» стола, що відбувся на платформі Zoom в Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці. Учасниками його були науковці, магістранти і студенти кафедри туризму Сумського національного аграрного університету, кафедри туризму і готельно-ресторанного сервісу Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка, представники туристичної галузі регіону,  користувачі книгозбірні.

Спікери обговорили проблеми  розвитку туризму в Україні,  їх особливості у прифронтовій Сумщині, поділилися думками щодо запровадження європейського досвіду  в процесі відбудови туристичного сектору після Перемоги України.

Туризм в Україні наразі  є не просто засобом відпочинку. Сьогодні, як ніколи, в умовах страшної війни, туризм став засобом пізнання і збереження історико-культурної спадщини, унікальних природних пам’яток, може стати частиною реабілітаційних заходів для різних категорій населення.

Засідання «круглого» стола пройшло у діловій та позитивній атмосфері, учасники отримана інформація стане в нагоді не тільки фахівцям туристичної галузі, а й майбутнім спеціалістам.