“20 березня 2021 року у 100 країнах світу заплановано висадження 1 000 000 дерев за одну добу у рамках глобального екологічного проєкту Greening of the Planet. Організатором даного проєкту є український благодійний фонд “Озеленення України”.

Цікаві факти:

За результатами досліджень міжнародного проекту «Дослідження дерева» кожному 12-ти річному мешканцю Землі необхідно висадити і доглянути 65 дерев, щоб вони поглинули ту кількість вулицю, яку ця цією дитиною буде виділено протягом всього життя.

А хто має висаджувати рослини – фахівці своєї справи!!! Саме тому, викладачі кафедри садово-паркового та лісового господарства та студенти спеціальностей Садово-паркове господарство та Лісове господарство вирішили приєднатися до міжнародної акції «1000000 дерев за одну добу».

Дякуємо за ініціативу, підтримуємо на всі 100%