Згідно графіку проведення занять на виробництві, установах наукового, природохоронного та просвітницького спрямування викладачами кафедри екології та ботаніки к. с-г. н., професором Жатовою Г. О. та старшим викладачем Зубцовою І. В. для студентів групи ЕКО 1901 спеціальності 101 Екологія було проведено заняття на базі Державної екологічної інспекції у Сумській області. Хоча карантинні обмеження внесли свої корективи і заняття було проведено в online форматі, це не применшило його значення. Студентів познайомили з керівництвом, а саме з начальником Державної екологічної інспекції у Сумській області, головним державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Сумської області Богомоловим В’ячеславом Олександровичем та завідуючим сектором управління персоналом Роготою Сергієм Олександровичем.

Речниця екоінспекції Наталія Новак розповіла  майбутнім екологам основні напрямки та особливості діяльності Держекоінспекції, види перевірок та вимоги законодавства, обов’язки й відповідальність суб’єктів господарювання в екологічній сфері. Крім того, були наведені цікаві приклади зі своєї повсякденної роботи та поділились досвідом, до чого мають бути готовими ті, хто планує пов’язати своє життя з природоохоронною діяльністю. Слід зауважити, що багато студентів Сумського НАУ уже пройшли виробничу практику Держекоінспекції.

Дякуємо пані Наталії за таку цікаву та змістовну лекцію, та не менш захоплюючу екскурсію!