Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України №420 від 15.04.2021 року «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів» Зубцовій Інні Володимирівні старшому викладачу кафедри екології та ботаніки присвоєно науковий ступінь кандидата біологічних наук (спеціальність 03.00.05 «Ботаніка»). Захист відбувся 01 березня 2021 року в Інституті ботаніки ім. М. Г. Холодного НАН України.

Науковий керівник – Скляр Вікторія Григорівна доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри екології та ботаніки.

Бажаємо колегам успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги у подальшому професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках!