Важливим етапом у практичній підготовці магістрів є виконання ними кваліфікаційних робіт. Під час опрацювання цього завдання студенти поглиблюють та закріплюють теоретичні знання, отримані з різних дисциплін навчального плану. Крім того, вони збирають фактичний матеріал для підготовки кваліфікаційної роботи та успішного складання державних іспитів. Цей процес сприяє не лише засвоєнню теоретичних аспектів, але й розвитку навичок практичного застосування отриманих знань.

Саме питанням підготовки кваліфікаційних магістерських досліджень було присвячено науково-практичний семінар для магістрантів першого року навчання спеціальності 242 “Туризм і рекреація”  Сумського НАУ який провели завідувач кафедри туризму доцент Коваленко О. В. і гарант ОПП “Туризм і рекреація” (ОР Магістр), доцент Єпик Л. І.

Магістрантів ознайомили із сучасними вимогами до магістерського дослідження, основними етапами його підготовки , вимогами до оформлення робіт та процедурою захисту