Студенти 4 курсу спеціальності 242 «Туризм і рекреація» разом із викладачами кафедри туризму Сумського національного аграрного університету на базі Молодіжного центру «Романтика» провели гру-профорієнтацію у форматі Qwiz під назвою «Батл мандрів».

Весела командна гра об’єднала школярів з 10 шкіл Сумської громади. Учасники показували свої знання з історії рідного краю, української літератури, географії та країнознавства, а також демонстрували креативні навички під час творчого етапу з малювання найвідоміших туристичних пам’яток світу.

Всі учасники отримали рекламну продукцію спеціальності 242 «Туризм і рекреація», гарні подарунки від організаторів, а також позитивні емоції від заходу. І головне кожен школяр зміг на собі перевірити готовність до НМТ (ЗНО), бо усі питання до гри були взяті із тогорічних випускних шкільних тестів.

Команда дружніх та веселих туристів зі СНАУ запрошує приєднуватись до нас на нових заходах, а також буде рада бачити усіх бажаючих студентами нашої спеціальності.