Кафедра туризму Сумського національного аграрного університету щорічно проводить багато профорієнтаційних заходів не тільки у школах міста та області, а ще й у ліцеях та коледжах.

У цьому навчальному році першим таким заходом стало профорієнтаційне заняття під назвою «Вступ до фаху», яке провели наші викладачі, доценти Микола Григорович Баштовий та Олександр Вікторович Коваленко, у Сумському фаховому коледжі СНАУ.

У дружній компанії студентів-першокурсників спеціальностей 242 «Туризм і рекреація» та 101 «Екологія», а також їх кураторів, Микола Григорович та Олександр Вікторович розповіли слухачам про особливості організації навчального процесу за ОПП «Туризм» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, про виховні та організаційні заходи, які проводяться під час навчання, а також поділились власним досвідом організації туристичної діяльності.

Усі присутні отримали інформаційно-рекламну продукцію кафедри та запрошення на заходи, які проводить на постійній основі кафедра туризму СНАУ.

Запрошуємо усіх бажаючих приєднатись до нашої дружньої команди туристів.