Online-екскурсії до Ботанічного саду ім. О.В. Фоміна Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, які нещодавно були проведені для студентів-екологів та туристів, стали чудовим підґрунтям для подальших практичних та семінарських занять з дисциплін: «Біологія» та «Біологічні аспекти туристичної галузі».

Студенти відмічали, що були вражені видовою різноманітністю екзотичних тропіків в середмісті Києва і виявили бажання більше дізнатись про незвичайні для нас види рослин, особливості їх будови, життєдіяльності, поширення на Земній кулі.

Під керівництвом викладача – Бондаревої Людмили Миколаївни, була проведена низка семінарських online-занять, де студенти демонстрували не лише знайдену на теренах Інтернету цікаву інформацію про рослини, а й свою здатність знаходити, обробляти та презентувати велику кількість даних у вигляді стислих, проте змістовних доповідей, практикувались у ораторському мистецтві, поповнюючи свої природничі пізнання.

Отже, коли буде така нагода, залишилось особисто відвідати оранжерею ботанічного саду ім. О.В. Фоміна, а може й спробувати особисто провести там екскурсію.