Студентам Сумського національного аграрного університету спеціальності 242 «Туризм і рекреація» Факультету агротехнологій та природокористування презентували Національну програму залучення молоді до відновлення України шляхом реалізації молодіжних обмінів «ВідНОВА:UA».

«ВідНОВА:UA» – це унікальна можливість для молоді віком від 18 до 35 років зробити свій особистий внесок у відбудову України, а також познайомитися з різними куточками країни та знайти нових друзів.

Програма передбачає наступні компоненти:

1. Волонтерство: Безпосередньо прості відновлювальні роботи (штукатурні, малярні, прибирання тощо) зі створення простору для молоді (молодіжний центр, хаб, тощо).
  2. Освітня частина: навчання з питань лідерства і командоутворення, участі молоді, міжкультурне навчання, медіаграмотність, соціальна згуртованість.
  3. Культурна програма: дослідження громади, екскурсії, знайомство з лідерами думок, різні майстер-класи тощо.

Переваги участі: зробити свій внесок у відбудову України; познайомитися з різними куточками країни; знайти нових друзів та однодумців; отримати нові знання та навички; розвинути лідерські якості.

#туризм #рекреація #освіта #навчання #практика #волонтерство #відновлення #історія #культура #лідерство #тренінг #відбудова #СНАУ #Вступ2024