Викладачі кафедри туризму Факультету агротехнологій та природокористування разом із студентами та магістрантами спеціальності 242 «Туризм і рекреація» Сумського національного аграрного університету провели ще одне практичне заняття на туристичних об’єктах нашого чудового міста Суми.

На цей раз відвідали культову споруду Костел Благовіщення Пресвятої Діви Марії, який знаходиться в історичній частині нашого міста на «Новому Мєстє». Екскурсію провів настоятель храму – о. Андрій Пальчик, який розповів про особливості діяльності Римо-католицької християнської церкви, цікаві факти про історію костелу та його засновників, а також ознайомив присутніх із усіма приміщеннями храму.

Під час практичного заняття студенти закріпили теоретичні знання із організації та проведення екскурсій у культових спорудах, а також попрактикувались у використанні різних методів опису, презентації і наукових досліджень релігійних об’єктів – пам’яток архітектури.

Подібні практичні заняття – є невід’ємною та обов’язковою частиною навчального процесу за ОПП «Туризм» освітніх рівнів «бакалавр» та «магістр».

#туризм #рекреація #освіта #навчання #практика #екскурсія #дослідження #історія #архітектура #культура #релігія #костел #пам’ятка #СНАУ #Вступ2024