Магістранти та бакалаври Сумського національного аграрного університету спеціальності 242 «Туризм і рекреація» Факультету агротехнологій та природокористування разом із викладачами кафедри туризму на практичних заняттях відвідали Управління стратегічного розвитку міста Суми, а саме відділ маркетингу, промоції та туризму та Департамент культури, туризму та релігії СОДА, а саме Відділ туризму ДКТР СОДА.

Софія Дрозд, завідувач сектору адміністрування ініціатив стратегічних змін відділу проєктного управління та методологічного забезпечення, розповіла про структуру управління, його основні функції та завдання, а також представила роботу Офісу відновлення та розвитку, який було створено за кошти міжнародних донорів.

Ліна Бабич, начальник відділу маркетингу, промоції та туризму, розповіла про роботу свого відділу та про те, як вони роблять Сумщину більш привабливими для туристів.

Ігор Кальченко, керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації, розповів про структуру, обов’язки та завдання обласної військової адміністрації; згадали і про події з 24 лютого 2022 року, адже саме тоді за один день на Сумщині утворилася нова структура СОВА, додалося функцій та завдань, які раніше не виконувалися – від розгортання гуманітарних штабів – до організації евакуаційних заходів та активної співпраці з військовими та бійцями тероборони по захисту області від ворога.

Юрій Гладенко, директор департаменту культури, туризму та релігії СОДА, розповів про особливості діяльності департаменту, про структуру та функції даного органу влади. Також обговорили із студентами проблеми туристичної галузі та про перспективи її відновлення у післявоєнний період.

Подібні практичні заняття – є невід’ємною та обов’язковою частиною навчального процесу за ОПП «Туризм» освітніх рівнів «бакалавр» та «магістр».

#туризм #рекреація #освіта #навчання #практика #екскурсія #дослідження #влада #самоврядування #політика #управління #СОДА #СМР #СНАУ #Вступ2024