З 10 червня на кафедрі екології та ботаніки для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 101 Екологія почався цикл польових практик (керівники доц. Зубцова І. В., доц. Ярощук Р. А.). У рамках яких студенти мали можливість відвідати ряд цікавих та пізнавальних дестинацій: плантація Ginkgo biloba, дослідні поля Сумського НАУ, ННЦ «Ботанічний сад СумДПУ імені А.С. Макаренка. Побували у відділі інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції в Сумській області.

Також під час проходження практики студенти мали можливість ознайомитись з методами популяційних досліджень, робили геоботанічні описи, як фітоценозів, так і агроценозів. Ознайомились з основними типами рослинності м. Суми. Вимірювали морфометричні показники лучної, лісової та водної рослинності. Ознайомились з основними підходами до інвентаризації біорізноманіття.