Польова практика для студентів-екологів з дисципліни Біологія (1 курс бакалаврату група ЕКО 2301 – керівник практики к.б.н., доц. Баштовий М.Г.) та Заповідна справа (2 курс бакалаврату група ЕКО 2201 та 2301п – керівник практики к.б.н., доц. Клименко Г.О.) розпочалася з виїзду до Природного заповідника «Михайлівска цілина», де для студентів була проведена екскурсійна програма. Розпочали роботу з польового офісу, знайомства з історією створення заповідника, дорогою до абсолютно заповідного степу побачили сучасні готелі для комах, які частково були заселені мешканцями. Наступним етапом була екскурсія абсолютно заповідним степом з його чудовими літніми барвами. По завершенню екскурсійної програми в польовому офісі на усіх чекала дуже смачна польова каша. Місце і атмосфера сприяли формуванню екологічного світогляду, екосистемного та природоцентричного бачення, а також формуванню soft scills.

Щиро дякуємо працівникам Природного заповідника «Михайлівська цілина» за чудову екскурсійну програму!