ОСОБЛИВОСТІ ПРИЙМАННЯ ДОСЛІДІВ ПОЛЬОВОГО СЕЗОНУ 2024 РОКУ НА ФАКУЛЬТЕТІ АГРОТЕХНОЛОГІЙ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

здобувачів освітньо-наукових програм 201 «Агрономія», 202 «Захист та карантин рослин» факультету агротехнологій та природокористування.

Актуальність та відповідність методики досліджень перевіряли голова комісії ‒ Андрій МЕЛЬНИК, декан факультету агротехнологій та природокористування ‒ Ольга БАКУМЕНКО, секретар ‒ Ігор МАСИК, члени комісії: Володимир ТРОЦЕНКО, Віктор ОНИЧКО, Юрій МІЩЕНКО, Владислав КОВАЛЕНКО, Наталія КРАВЧЕНКО, Тетяна МЕЛЬНИК та запрошені завідувач науково-дослідною частиною Олександр ІВЧЕНКО, завідувач відділу аспірантури та докторантури Світлана ЯРОЩУК.

Реалії сьогодення змінили вимоги до підготовки здобувачів вищої освіти та підвищили рівень відповідальності, як аспірантів, так і наукових керівників. Саме тому, цьогорічне приймання дослідів, яке вже стало традиційним на факультеті агротехнологій та природокористування, мало ряд особливостей. Однак, головним пріоритетом роботи комісії цього року було визначено відвідати кожну локацію та дати можливість кожному аспіранту презентувати свою роботу, незалежно від місця її розташування, в форматі он- або оф-лайн.

Голова комісії, гарант третього освітнього рівня, Андрій МЕЛЬНИК відмітив:

За результатами проведеного заходу, комісія відзначила актуальність і сучасність обраних наукових тем, більшість з них проводяться відповідно затверджених сучасних методів та методик досліджень.

Отже, кожен має свій фронт, і не зважаючи на військову агресію росії, науковим звершенням завжди є місце. Працюємо разом за для нашої спільної  перемоги!