З метою проведенням щорічної процедури моніторингу та перегляду освітньо-професійних програм кафедра садово-паркового та лісового господарства  працює над внесенням змін до освітньо-професійної програм «205 Лісове господарство» та «206 Садово-паркове господарство» для першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Проекти освітніх програм розміщені на сайті факультету агротехнологій та природокристування в розділі «СТУДЕНТУ, АСПІРАНТУ» ‒ «Бакалаврські програми» ‒ «Магістерські програми».

Запрошуємо роботодавців, здобувачів вищої освіти, випускників, представників професійної спільноти та академічних кіл, інших зацікавлених осіб взяти участь в заочному обговоренні проектів освітньо-професійних програми через:  анкетування  Анкета опитування стейкхолдерів

Анкета опитування стейкхолдерів(Google – форма)

Будемо вдячні, якщо Ви надасте свої пропозиції до 1 березня 2024 року на електронні пошти гарантів. Ваша участь допоможе забезпечити актуальність, та конкурентоспроможність освітніх програм.

Обговорення пропозицій та зауважень буде проводитися на відкритій зустрічі стейкхолдерів з 4 по 7 березня 2024 року на факультеті агротехнологій та природокористування.