У березні-травні 2023 року на базі КУ «Агенція промоції «Суми» проходив проект «Школа амбасадорів міста Суми: креативні рішення». Студенти спеціальності 242 «Туризм» Сумського національного аграрногоуніверситету теж приєднались до цього проєкту. Навчання проходило у змішаній формі з використанням платформи ZOOM та безпосередньо на базі Агенції промоції.

Під час проекту майбутні фахівці сфери туризму ознайомилися з брендингом регіону та особистим брендом амбасадора міста, дізналися про активістів м. Суми, які наповнюють місто змістом, провели арт-терапію з досвідченою психологинею. Також студенти дізнались про «Можливості для молоді від ЄС» від Послів європейської молоді в Україні. І звісно ж побували на екскурсії з виставою у Сумському національному театрі імені М. С. Щепкіна.

Завершився проект написанням відгуків щодо заходів, які відвідали та найбільше сподобалися учасникам Школи Амбасадорів, а також отриманням сертифікатів неформальної освіти.

Запрошуємо абітурієнтів доєднатись до нашої дружньої родини студентів спеціальності 242 «Туризм» Сумського НАУ!!!