На сьогоднішній день значний інтерес для науковців становить вивчення та виготовлення лікарських засобів на основі лікарської рослинної сировини. Підвищений попит на сучасні фітопрепарати невипадкові, оскільки лікарські засоби на основі рослинної сировини мають ряд безперечних переваг. Це тягне за собою нераціональне та виснажливе використання сировинних ресурсів дикорослих лікарських рослин. Розв’язання зазначеного протиріччя потребує комплексного підходу. Тому, згідно плану семінарів кафедри екології та ботаніки старшим викладачем кафедри Зубцовою І. В. було проведено науковий семінар «Структура популяцій лікарських рослин у заплаві річки Сейм». Семінар був присвячений комплексному популяційному аналізу дикорослих видів лікарських рослин заплави річки Сейм. У ході доповіді Інною Володимирівною було роздано гербарій лікарських рослин, які найчастіше застосовуються у медицині.

Робота пройшла в дружній атмосфері, семінар відбувся не тільки з практичною користю, а й залишив в учасників море теплих емоцій.