7-8 березня 2024 року м. Дніпро відбулася 3-я Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Importance of Soft Skills for Life and Scientific Success» присвячена досвіду формування та розвитку компетентностей, необхідних у сучасному світі у онлайн форматі.

Свої наукові розвідки на конференції представили Борсук Крістіна Миколаївна, студентка 4 курсу спеціальності 242 «Туризм» Сумського національного аграрного університету виступила із доповіддю на тему «Кадровий потенціал як основа конкурентоспроможності закладів індустрії гостинності» (науковий керівник Баштовий М. Г.) та Кулик Анастасія Олегівна, студентка 4 курсу спеціальності 242 «Туризм» Сумського національного аграрного університету виступила із доповіддю на тему «Проблеми та перспективи підготовки фахівців для сфери сільського зеленого туризму у вітчизняній практиці» (науковий керівник Баштовий М. Г.)

Збірка тез березень 2024 р.