24 квітня 2024 року на кафедрі біотехнології та хімії відбулась відкрита лекція старшого викладача, к.с.-г.н. Ольги Дубовик в онлайн режимі. Тема лекції: «Способи застосування пестицидів». Лекція проведена згідно РНП з дисципліни «Агрофармакологія» для студентів СВО бакалавр спеціальності 201 Агрономія.

Під час лекції студенти пригадали попередній матеріал та основні терміни. Студенти приймали активну участь в обговорені пройденого матеріалу. В кінці лекції лектор разом з аудиторією провів закріплення викладеного матеріалу лекції.

Лекція чудово ілюстрована, викладені, як класичні способи, так і прогресивні, сучасні способи застосування пестицидів.

По закінченню лекції, в онлайн режимі, відбулось обговорення проведеної лекції та лектора. В підсумку в.п. завідувача кафедри Владислав Коваленко відзначив високий рівень викладання старшого викладача Ольги Дубовик.