11 грудня 2020 року викладачі та студенти кафедри екології та ботаніки спеціальності «Екологія», «Туризм» взяли участь у роботі міжнародного онлайн-воркшопу «ЄВРОПЕЙСЬКА ІНТЕГРАЦІЯ: ПЕРСПЕКТИВИ ТА ВИКЛИКИ ДЛЯ УКРАЇНИ». Мета цього воркшопу – описати етапи заснування Європейського Союзу, висвітлити кроки європейської інтеграції, розглянути особливості функціонування ЄС та сучасні тенденції його формування. Особлива увага приділяється договорам ЄС, які регулюють його діяльність. Семінар охопить різні аспекти інтеграційного процесу: економічну, промислову, правову, соціальну інтеграцію, Шенгенську зону, Єврозону тощо.

Захід проходив жваво, з представленням і обговоренням сучасних тенденцій та напрямів розвитку.