Глобальні інтеграційні процеси сучасного світу – об’єктивна тенденція розвитку всіх сфер суспільного життя, які охоплюють культурну, освітню і наукову сферу. Програма розвитку міжнародної діяльності університету передбачає комплексний підхід до міжнародного стажування студентів. З цього приводу 14.02.2020  відбулася зустріч керівництва факультету агротехнологій та природокористування та  студентів спеціальності «Туризм»  Сумського НАУ з представником Всеукраїнського центру міжнародного стажування INTERNOBMEN Білан Ольгою Василівною, яка представила цікавий проект літніх виробничих практик з туристичної гостинності.

Cтажування здійснюється на базі болгарських курортів Золоті піски, Албена, Сонячний берег, Св. Константин і Олена, Балчик, Приморсько, Созополь. Пройти стажування на міжнародних курортах – відмінний спосіб не тільки поліпшити своє знання мов, поглибити професійні навички та придбати soft skills, але також чудова можливість відпочити!  Під час  закордонних стажувань студенти  отримують безцінний досвід, який безумовно стане в нагоді у майбутньому професійному житті.

Головними вимогами для студентів, які беруть участь, є: відповідальність, порядність, гнучкість і толерантність, командний дух, знання англійської або німецької мов – вітається, але не є обов’язковим, оскільки у Болгарії розмовляють українською та болгарською.

Вам необхідно: