У місті Варшава 18-19 квітня 2024 року відбулася міжнародна науково-практична конференція “Озеленення сучасних міст”, яка зібрала світових експертів і практиків з метою обміну досвідом та пошуку нових шляхів розвитку стійкого сталого міста. Однією з основних учасниць конференції була делегація Громадської організації «Українська асоціація зеленої інфраструктури» (ГО «УАЗІ»), яка запросила до он-лайн участі професора кафедри садово-паркового та лісового господарства Тетяну МЕЛЬНИК.

Серед спікерів конференції були Ewa Burszta-Adamiak (Польща), David Brasfield (Норвегія), Pavel Dostal (Чехія), Laura Gatti (Італія), Dusty Gedge (Велика Британія), Aslan Jonoubi (Іран), Luigi Petito (Італія-Бельгія), Jan Rapan (Словаччина), Dhiru Tadani (США) та багато інших. Для українських студентів організатори конференції надали безкоштовний доступ до он-лайн трансляції.