Нещодавно була проведена розширена кураторська година за участю студентів 4 курсу спеціальності 101 – «Екологія» і викладачів кафедри екології та ботаніки за підсумками проходження виробничої практики з точки зору студента-практиканта, майбутнього фахівця-еколога.

Студенти поділились власним позитивним і негативним досвідом та особистими враженням, що отримали підчас проходження виробничої практики на базі різних підприємств та установ Сумської області. Також було обговорено ряд питань щодо можливих шляхів покращення екологічної ситуації.

Студенти відмітили, що виробнича практика надала можливість не лише закріпити теоретичні знання і перевірити їх «в дії», але й сприяла розвитку важливих особистісних якостей і навичок: комунікативності, здатності до командної роботи, відповідальності, акуратності в роботі із службовою документацією, тощо.