Графік проведення занять на виробництві для студентів 1-4 курсів спеціальності 242 «Туризм»:

№ з-п Назва освітнього компонента Місце проведення / П.І.Б. відповідального від підриємства/організації Відповідальний від кафедри туризму Період проведення
1 Рекреаційні комплекси та курортна справа Рекреаційно-туристичний відпочинковий комплекс, садиба сільського зеленого туризму «Патріотівка», с. Патріотівка Сумського району / Монах В. Г. д.пед.н., професор Онопрієнко В. П. вересень 2022 р.
2 Активний туризм Природний ландшафтний заказник «Ворожбянський» ДП «Лебединський агролісгосп» /Гетьман С. М. к.б.н., доцент Баштовий М. Г. жовтень 2022 р.
3 Організація ресторанного та готельного господарства Бізнес-готель «Reikartz Суми» / Щербина О. Ю., керуючий готелем к.пед.н, доцент, зав.кафедри Коваленко О. В. лютий-березень

2023 р.

4 Міжнародний туризм Туристичне агентство «Магазин палаючих путівок №2» / Куц С. В.,

директор агентства