Питання працевлаштування і кар’єрного зростання завжди є актуальними для студентів старшокурсників і магістрантів другого року навчання. Саме ці питання обговорювалися під час гостьової лекції для бакалаврів і магістрантів 2 року навчання спеціальності 242 Туризм і рекреація яку презентувала Садула Ольга – People Manager в FastCTO, карʼєрна консультантка та коучиня з рекрутингу. Пані Ольга має досвід участі в українських та міжнародних проєктах як спікерка та менторка. Вже більше двох років активно консультує щодо пошуку роботи, керує ініціативою “Junior Ukrainian Female Developers”, яка допомагає українським жінкам знайти першу роботу в ІТ. З грудня минулого року уже успішно працевлаштували вісім розробниць з України в межах цієї ініціативи.

Вебінар на тему “Старт кар’єри: ефективний пошук роботи”, який пані Ольга провела і як стейкхолдер, відповів на актуальні питання, а саме, що потрібно знати про джерела пошуку роботи, будування нетворкінгу в LinkedIn, як знаходити вакансії на закордонному ринку та працювати віддалено. Також велику увагу було приділено навичкам самопрезентації на співбесідах.

Гостьова лекція Ольги Садули викликала зацікавлення у присутніх і актуальністю розглянутих питань, і цікавими прикладами із практичного досвіду роботи лекторки. По завершенню студенти і магістранти спеціальності 242 Туризм і рекреація мали можливість задати пані Ользі питання і отримати конкретні відповіді і дієві поради.