На передодні міжнародного дня лісів на кафедрі садово-паркового та лісового господарства Сумського НАУ відбулася гостьова лекція, яку провів співробітник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, фахівець-лісівник з багаторічним стажем роботи на виробництві – Омельченко Анатолій Васильвич. Розглядалися питання лісовідновлення та лісорозведення, лісокористування та лісовпорядкування, захисту та охорони лісу, економіки та організаціі лісового господарства. Цікаво і актуально для майбутніх лісівників Сумщини, студентів СНАУ, почути про реформи та сучасні виклики, які відбуваються в цій важливій галузі.
Дякуємо і бажаємо процвітання лісівничій справі!!!
Високобонітетний ліс – це ціла епоха позитивного впливу людства на навколишнє середовище!!!