Директор департаменту культури, туризму та релігії Відділу туризму ДКТР СОДА Юрій Гладенко провів гостьову лекцію для студентів і магістрнтів спеціальності 242 Туризм і рекреація СНАУ Факультету агротехнологій та природокористування. Тема лекції: «Зелений курс та відновлення мистецтвом. Місце адаптивного туризму в сфері немедичної реабілітації». Сучасні реалії спрямовують розвиток туризму у напрямі, перш за все, рекреації і активного відпочинку і для цього Сумщина має великий потенціал. Саме у цьому напрямі, наголосив Юрій Гладенко, повинні розвиватися туристичні дестинації і організовуватися туристичні маршрути.

Лекція пройшла у доброзичливій атмосфері, викликала зацікавленість у всіх присутніх і завершилася жвавою дискусією.

Викладачі кафедри туризму, студенти і магістранти спеціальності 242 Туризм і рекреація щиро подякували пану Юрію за  змістовну лекцію, оригінальність її подачі і професіоналізм

Гостьові лекції є невід’ємною складовою підготовки спеціалістів туристичної галузі, надають можливість студентам і магістрантам отримати практичні поради і набути знань із обраної спеціальності від професіоналів.