Студенти 1 курсу спеціальності Екологія (група ЕКО 2001-1) у рамках проведення кураторської години відвідали Музей історії Сумського національного аграрного університету (організатор екскурсії – куратор К. С. Кирильчук). Михайліченко Микола Анатолійович, к. істор. н., ст. викл. кафедри державно-правових дисциплін та українознавства і керівник музею провів цікаву екскурсію, протягом якої розповів про історію заснування Сумського національного аграрного університету, основні етапи його розвитку та становлення, визначних людей (ректорів, проректорів, деканів, завідувачів кафедр, викладачів), які стояли у витоків формування ВУЗу, окремих факультетів і кафедр, а також тих, хто нині формує історію Сумського НАУ; історію нашої держави; історію речей, які зберігаються у музеї (одяг, зброя, фотографії, картини, книги тощо). Студенти із зацікавленістю сприймали цю інформацію і були дуже задоволені екскурсією.

Висловлюємо щиру вдячність Михайліченку М.А.!