В рамках реалізації практичної складової ОПП «Туризм» бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти студенти спеціальності «Туризм і рекреація» провели практичні заняття у Сумській обласній філармонії.

Майбутні фахівці сфери туризму відвідали велику та малу концертні зали, ознайомились із історією будинку в якому знаходиться філармонія – архітектурної пам’ятки «Будинок громадського зібрання», послухали як неперевершено звучить орган, а також мали унікальну можливість потрапити усередину органу, побували в репетиційних залах та кабінетах адміністрації.

Студенти і магістранти закріпили теоретичні знання із організації та методики ведення екскурсій, удосконалили технічні навички екскурсовода, пересвідчилися у необхідності використання креативних, комунікаційних технологій у екскурсійній діяльності.

Це вже другій захід (із великого переліку запланованих кафедрою туризму), коли практичні заняття відбуваються на базі історико-культурних об’єктів міста Суми.