У листопаді (20.11.2020 р.) на кафедрі екології та ботаніки відбулося чергове засідання наукового студентського гуртка «Біосфера» (керівник гуртка – доцент кафедри екології та ботаніки К.С. Кирильчук). На засіданні були присутні – завідувач кафедри екології та ботаніки, д.б.н., проф. В.Г.Скляр; к.б.н., доц. Ю.Л. Скляр; к.б.н., доц. Г.О. Клименко; к.б.н., доц. М.Г. Баштовий та к.б.н., доц. К.С. Кирильчук.

Засідання проводилося за програмою Щорічної студентської наукової конференції. У засіданні гуртка взяли участь здобувачі вищої освіти спеціальностей 101 «Екологія» та 242 «Туризм».

Студенти виступили із доповідями, у яких вони представляли результати своєї наукової роботи разом із науковими керівниками та результати проходження виробничої практики (студенти 3 курсу), програмою якої передбачено проведення власних наукових досліджень за темою дипломної роботи.  Участь науковій конференції для здобувачів вищої освіти стала важливою складовою системи заходів, які реалізуються на кафедрі екології та ботаніки, спрямованих на формування у студентів навичок міжособистісної взаємодії, уміння презентувати результати своєї роботи та доводити знання та власні висновки до фахівців та нефахівців, а для студентів молодших курсів участь у цьому заході ще й сприяла отриманню досвіду від старших колег і визначення перспективних напрямків власних наукових досягнень.

Кафедра щиро вдячна всім учасникам конференції за активну участь і бажає їм подальших успіхів у науковій роботі!