BTU BIO TECH DAY – БЕЗКОШТОВНИЙ КАР’ЄРНИЙ ПРОЄКТ ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ БІОТЕХНОЛОГІЯ

Компанія BTU Biotech company організовує BTU BioTech Day  безкоштовний кар’єрний проєкт для студентів спеціальностей біотехнологія

Участь у даному проєкті – гарна можливість познайомитися із потужною українською компанією і отримати можливість стажування у ній.

BTU BioTech Day – твій перший крок до розробки біопрепаратів майбутнього!

Біотехнологічна компанія BTU – український виробник мікробіологічних препаратів для аграрної галузі та оздоровлення людей.

Компанія обʼєднує під одним брендом BTU всі напрямки, які підтримують головну місію – робити землю живою та використовувати можливості природи на користь людству.

Приходь на подію, якщо ти:

Тебе очікують:

Хутчіш заповнюй реєстраційну форму за посиланням, адже кількість місць обмежена: http://bit.ly/3wikqNY

Найкращих учасників чекають подарунки і запрошення на оплачуване стажування!

Коли: 23 травня 16:00, онлайн

Кількість учасників – 30

Ставай частиною великих змін!