Особливості весняного періоду 2020 року створили свої виклики та загартували молоду наукову спільноту факультету агротехнологій та прирокористування Сумського НАУ. Життя триває і польові дослідження залишаються головною складовою наукової роботи аспірантів спеціальності 201 «Агрономія». Днями проведено закладання дослідних ділянок молодими науковцями кафедр рослинництва та садово-паркового і лісового господарства Бутеноком С. О., Колоском В. Г., Цзя ПейПей, Дудкою А. А., Білокінь В. О. (наукові керівники професор Мельник А. В. та доцент Мельник Т. І.).

Використання сучасної техніки та злагоджена робота досвідчиних працівників машино-тракторного парку СНАУ зробє гарне підгрунтя для нових відкритів сумськими науковцями аграріями.