Студенти і магістранти спеціальності 242 Туризм і рекреація уміють відновлювати працездатність завдяки активному відпочинку і участі у різних програмах із саморозвитку які пропонуються у Сумському національному аграрному університеті.

Спортивні змагання, гра у «Мафію» надають можливість відчути командний дух, підтримку, поспілкуватися із однодумцями і просто відпочити. Майстер класи, як-от створення картин-афірмацій, допомагають поліпшити настрій, налаштуватися на досягнення і успіх.

Тренінги, такі як «16 днів проти насильства» допомагають набути навичок протистояння і захисту себе у непростих життєвих ситуаціях.

Всі ці заходи сприяють тому, щоб майбутні спеціалісти туристичної галузі набули нових знань, морально і фізично відпочили і з новими силами опановували знання із обраної спеціальності.