Студенти магістратури першого року навчання  за спеціальністю 242 Туризм і рекреація, разом із зав. кафедрою туризму доцентом О.В. Коваленко і гарантом ОП доцентом Єпик Л.І. провели семінар-практикум на тему “Академічна доброчесність: теорія і практика”. Під час заходу обговорювалися наступні аспекти: усвідомлення важливості академічної доброчесності, де магістранти разом із викладачами обговорили академічну доброчесність у контексті наукової роботи та її вплив на якість досліджень та навчання, ознайомлення з основними поняттями академічної доброчесності, такими як плагіат, самоплагіат, списування, хабарництво, дотримання авторських прав тощо, розуміння етичних аспектів наукової діяльності, включаючи обговорення етичних проблем, пов’язаних з використанням даних, обробкою інформації, поданням результатів досліджень та звітів, ознайомлення із наслідками порушення академічної доброчесності, де розглядалися реальні приклади порушень.

Під час відпрацювання практичних навичок магістранти отримали поради від викладачів щодо дотримання академічної доброчесності у написанні наукових робіт та участі в наукових конференціях.